sākums kas mēs esam seko mums Facebook
RADIO
PASĀKUMI
FILMU KLUBS
BUKLETI
TĀLMĀCĪBA
ZIEDO

Jaunumi
- SVĒTDIENAS KONKURSS.
 

      

        
Semināru cikls domāts ikvienam, kurš meklē atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar ikdienas dzīvi, pagātni, nākotni, tagadni, bērniem, vecākiem, draugiem, prieku, bēdām, attiecībām u.t.t.   

Ikviens semināra apmeklētājs aicināts ne tikai klausīties, bet aktīvi piedalīties – diskutēt, argumentēt, dalīties personiskajā pieredzē un palīdzēt "izdzīvot" gan vadītājam, gan citiem dalībniekiem.
lasīt tālāk »
Misijas pasākums „Laiks dejot” domāts ģimenēm ar bērniem. Pasākuma laikā bērni un jaunieši apgūst mūsdienu dejas soļus kristīgā hip-hop mūzikas pavadībā. 

Viena nodarbība ilgst 45 minūtes, šajā laikā bērni un jaunieši apgūst deju soļus, iepazīstas ar kristīgo hip-hop mūziku un tas izpildītajiem. Kamēr bērni un jaunieši apgūst deju, līdzi atnākušie vecāki kopā noskatās kādu kristīgu filmu, pēc kuras notiek diskusija, vai arī noklausās lekciju par kādu aktuālu tematu. 
lasīt tālāk »
Luterāņu Stunda piedāvā noskatīties " ... filmas ar vēstījumu"-  filmas, kas izceļas ar augstu māksliniecisko kvalitāti: kas rāda cilvēka attieksmi vai izpausmes Evaņģēlija gaismā, kā arī aicina uz diskusiju un pārdomām par garīgiem un sociāliem jautājumiem  un vērtībā.

Pēc filmas ikvienam ir iespēja piedalīties diskusijā par redzēto.
lasīt tālāk »

Koncertuzvedums par cilvēka ceļu pie Dieva. Par mīlestību, par mums.

Dziesminieks Jānis Holšteins – Upmanis ( Goran Gora) programmā priecē ar savām un citu komponistu dziesmām, kā arī klausītajiem iriespēja dzirdēt Latviešu dzejnieka Imanta Ziedoņa dzeju par Dievu un mīlestību. Dzejas lasījumi – dzejniece Jana Babre-Laime

 


lasīt tālāk »

PandaMania ir bērnu brīvdienu Bībeles skola. Ar dažādu spēļu, radošo darbību, dziesmu un filmas palīdzību bērniem neaizmirstamā un interesanta veidā tiek stāstīts par Dievu un Viņa mīlestību.

 Brīvdienu Bībeles skolas vēlamā auditorija ir bērni un jaunieši no 6 līdz 14 gadi.  

lasīt tālāk »

Semināru cikls Latvijas kristīgo draudžu locekļiem. Semināru cikla mērķis ir veicināt draudžu locekļu velmi iesaistīties draudzes misijas aktivitātēs un aktivizēt draudžu darbu misijas nozarē.

Semināra dalībniekiem tiek piedāvātas lekcijas par misijas būtību mūsdienās, par to, kā izprast savas un citu cilvēku vajadzības, intereses un problēmas, un par misiju kā mūsu personīgu aicinājumu.
lasīt tālāk »
All rights reserved © 2006 "Luterāņu stunda" »